Wkłady kominkowe

Wkład kominkowy

Wkład kominkowy

Duża przeszklona powierzchnia paleniska wyłożonego żaroodpornym materiałem
sprawia ze płomień wygląda naprawdę pięknie.

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym

Moc nominalna kominka 18 kW, sterowanie elektroniczne z przepustnicą średnica wylotu spalin 200 mm, bezpośrednie wpięcie powietrza fi 120.

Wkład Kominkowy SMOK

Wkład Kominkowy SMOK

Żeliwny wkład kominkowy na drewno o mocy 19,7 kW z szybrem z dolotem.
Moc nominalna wkładu zależy od ilości spalanego drewna (paliwa) w palenisku. 

Wkłady kominkowe

Objęte wieloletnią gwarancją producenta wkłady kominkowe to urządzenia wyróżniające się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale i efektywnością działania. To produkty posiadające wymagane atesty i certyfikaty.

Osoby poszukujące ekologicznych źródeł ciepła, jak również ekonomicznych sposobów na ogrzewanie posiadanych przez siebie pomieszczeń, mogą zainwestować we wkłady kominkowe. To rozwiązanie stało się bardzo popularne z uwagi na to, że produkty te są wykonane bardzo starannie, co potwierdza ich wysoką jakość. Warto zauważyć, że popularne wkłady kominkowe, można dopasować do aranżacji danego wnętrza, w taki sposób, aby współgrały one z pozostałymi elementami wyposażenia, tworząc jedną, spójną całość. Nowoczesne wkłady kominkowe z naszego stałego asortymentu, spełnią oczekiwania wielu klientów. Produkty te zostały wykonane w najlepszych firmach, specjalizujących się w wytwarzaniu wysokiej jakości urządzeń grzewczych, dedykowanych odbiorcom indywidualnym, jak i klientom firmowym. Można zdecydować się na wkłady z naturalną konwekcją gorącego ciepła. To produkty opalane drewnem, które posiadają wiele funkcjonalnych rozwiązań. Mogą to być odwracane drzwiczki, wykonane w całości ze szkła ceramicznego. Proponowane przez nas wkłady z naturalną konwekcją są dostępne w wielu rozmiarach do wyboru. Zastosowana do ich wyrobu okładzina żeliwna, posiada wysokie parametry izolacyjne, jak również podwyższa bezpieczeństwo używania tych wyrobów. Przeznaczone do zabudowy wkłady z naturalną konwekcją, mają obudowę pomalowaną proszkowo na dowolnie wybrany kolor z palety RAL.

Wkłady kominkowe – nowoczesne urządzenia grzewcze

W naszym sklepie internetowym znajdują się także nowoczesne wkłady kominkowe z płaszczem wodnym. Jest to rozwiązanie dla osób, którym zależy na posiadaniu ekonomicznego systemu ogrzewania z możliwością montażu, zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i firmowych. Oryginalnie prezentujące się wkłady kominkowe z płaszczem wodnym, mogą posiadać różne kolor wyłożenia. To produkty przystosowane do intensywnej eksploatacji, wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Gwarantuje to ich estetyczny wygląd. Z kolei wysokie parametry techniczne tego sprzętu, eliminują problem awarii czy też nieszczelności. Wysokiej klasy wkłady kominkowe z płaszczem wodnym posiadają wymagane atesty i certyfikaty. Spełniają one kryteria Ekoprojektu i mogą być przeznaczone do rekuperacji, a także są zgodne z normą BLM SSHV2. Wysoka klasa energetyczna i współczynnik EEI gwarantują, że będzie to wydajny w użyciu system grzewczy, dopasowany do kubatury i metrażu konkretnego pomieszczenia. Stosunkowo niska emisja CO i pyłów sprawia, że wkłady kominkowe z płaszczem wodnym z naszego podstawowego asortymentu, są bezpieczne dla małych dzieci, osób starszych i zwierząt domowych, które będą przebywać nieopodal tych urządzeń grzewczych.

Czym wyróżnia się dobrej jakości wkład kominkowy powietrzny?

W prowadzonej przez nas sprzedaży znaleźć można także wkład kominkowy powietrzny. Jest to urządzenie grzewcze, które może być przeznaczone do rekuperacji. Może ono posiadać dolot powietrza i wyłożenie komory spalania, specjalnie dobranymi materiałami. Wysokiej jakości wkład kominkowy powietrzny z naszej stałej oferty, to produkt, który może być zasilany sezonowym drewnem liściastym o wilgotności nie większej niż 20%. Do jego wyrobu użyto stali nierdzewnej, odpornej na korodowanie, spowodowane działaniem wilgoci, a także odkształcenia, powstałe w wyniku działania bardzo wysokiej temperatury powietrza. To urządzenie grzewcze może być montowane w salonach, sypialniach bądź też w gabinetach do pracy. Drzwi otwierane w różnych kierunkach wpływają na większy komfort obsługi tego urządzenia grzewczego. Proponowany przez nasz sklep internetowy wkład kominkowy powietrzny może posiadać ozdobną szybę typu Glass. Jest ona bardzo łatwa do utrzymania w czystości i nie ulega odkształceniu, odbarwieniu, zszarzeniu i matowieniu pod wpływem osadzania się sadzy, pyłów i innych produktów ubocznych, powstałych w trakcie procesu spalania. To oryginalnie wyglądające urządzenie grzewcze jest ekonomicznym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na ograniczeniu wydatków ponoszonych na eksploatację, zainstalowanych w swoich domach, mieszkania lub firmach, urządzeniach grzewczych. Wkład kominkowy powietrzny z naszej stałej oferty może posiadać niską lub wysoką podstawę. Produkt ten jest w stanie ogrzać pomieszczenie do 150 m2. W przypadku mieszkania typu studio lub domów jednorodzinnych, zaprojektowanych w tej estetyce, wkład kominkowy powietrzny pozwoli na podniesienie temperatury we wnętrzach o powierzchni nawet do 300 m².

Nowoczesne rozwiązania, jakimi są wkłady kominkowe, stały się bardzo popularne, zarówno wśród właścicieli domów, mieszkań, jak i pomieszczeń biurowych, gdzie istnieje możliwość zamontowania tego typu urządzeń grzewczych. To produkty wykonane bardzo starannie, co przekłada się na ich wysokie walory estetyczne i użytkowe.