Piece kuchenne

Piec wolnostojący Bullerjan

Piec wolnostojący Bullerjan 

Ekskluzywne urządzenie grzewcze z unikalnym systemem zasysania i
rozprowadzania powietrza w pomieszczeniu ogrzewanym.

Piecyk wolnostojący Giulia

Piecyk wolnostojący Giulia 

Pełen gracji piecyk o tradycyjnej stylistyce z paleniskiem szamotowym. Dostępny w kolorach miodowym i bordo. Pod paleniskiem praktyczna półeczka na drewno.

Piecyk wolnostojący z piekarnikiem

Piecyk wolnostojący z piekarnikiem

Piecyk wolnostojący Gloria z piekarnikiem opalany drewnem, w ceramicznej okładzinie. Górna płyta przystosowana do podgrzewania potraw.

Piece kuchenne

Funkcjonalne piece kuchenne mogą znajdować się, zarówno w domach, jak i w mieszkaniach, w których istnieją przewody kominowe. To urządzenia grzewcze, które doskonale sprawdzą się nie tylko jako sprzęt do ogrzewania pomieszczeń, ale również do obróbki termicznej potraw.

Efektownie wyglądająca kuchnia węglowa może stanowić element wyposażenia pomieszczeń, gdzie na co dzień przygotowuje się posiłki. Optymalne wymiary przestrzeni paleniskowej pozwalają na swobodną obróbkę termiczną potraw. Kompaktowe wymiary, jak również relatywnie niska waga, którą wyróżnia się proponowana przez nasz sklep internetowy kuchnia węglowa, pozwalają na jej wkomponowanie w pomieszczenia o różnym metrażu. Płyty szamotowe, tworzące palenisko wybranego modelu kuchni węglowej, wyróżniają się wysokim przewodnictwem cieplnym, a także odpornością na działanie temperatury, powstającej w trakcie procesu spalania. Wydajność energetyczna, którą posiada oferowana przez nas kuchnia węglowa, jest oszacowana na wartość od 83,6 do nawet 95%, bez względu na stopień wyeksploatowania tego urządzenia grzewczego. Produkt ten może być zasilany drewnem, węglem bądź brykietem, co pozwala na zaoszczędzenie na wydatkach związanych z zakupem opału. Dużym zainteresowaniem klientów naszego sklepu internetowego cieszy się także kuchnia węglowa emaliowana. To produkt, który może posiadać estetycznie wykonany, funkcjonalny piekarnik z drzwiczkami żeliwnymi z dużym przeszkleniem. Dodatkową zaletą, którą posiada kuchnia węglowa emaliowana z naszej stałej oferty, jest możliwość ogrzewania powierzchni do 60 m kwadratowych.

Piece kuchenne i kaflowe

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się także funkcjonalny piec grzewczy kaflowy. Jest to urządzenie grzewcze, dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Do jego stworzenia wykorzystano nowoczesną stal nierdzewną i kafle ceramiczne w różnych barwach do wyboru. Można zdecydować się na kafle w kolorze miodowym, butelkowej zieleni, czerwonym, białym, czarnym lub szarym. Proponowany przez nas piec grzewczy kaflowy może posiadać wiele dodatkowych funkcji, między innymi regulację powietrza wtórnego i pierwotnego. Komora paleniska tego urządzenia grzewczego jest wyłożona szamotem. Piec grzewczy kaflowy z naszej stałej oferty może być wyposażony także w detektor, ruszt i popielnik. W komplecie znajduje się również instrukcja obsługi w języku polskim i rękawica termiczna, eliminująca ryzyko poparzeń, wynikających z obsługi tego sprzętu. Kompaktowe wymiary, które posiada piec grzewczy kaflowy z naszego sklepu internetowego, umożliwiają jego montowanie w każdym wnętrzu, zarówno w kamienicach, jak i w domach jedno oraz wielorodzinnych. To wyrób, który spełnia europejską dyrektywę Ecodesign jak również posiada wszystkie wymagane certyfikaty i atesty jakości. Wtórny obieg spalania, który ma piec grzewczy kaflowy z naszego asortymentu, znacznie eliminuje emisję szkodliwych substancji, między innymi dwutlenku węgla i innych związków chemicznych, powstałych w trakcie procesów spalania. To produkt o maksymalnej wydajności cieplnej, co znacznie ogranicza zużycie drewna, węgla, brykietu czy ekogroszku. Palenisko pieca grzewczego kaflowego jest wyłożone dodatkowo wermikulitem. Zwiększa on oddawanie ciepła, po długim czasie od wygaśnięcia paleniska.

Dlaczego kuchnia węglowa i kocioł co. to doskonałe rozwiązanie?

Coraz więcej osób decyduje się na nowoczesne, a jednocześnie sprawdzone rozwiązanie, którym jest kuchnia węglowa i kocioł co. Jest to produkt wyposażony w płaszcz wodny i ruszt wodny. Urządzenie grzewcze, należące do tej grupy produktów, może być określone mianem piecokuchni. Produkt ten jest zasilany paliwem stałym. Może być montowany w pomieszczeniach kuchennych, jak również w innych miejscach, w celu ogrzania powierzchni od 30 do 70 m kwadratowych. Warto wspomnieć, że oferowane przez nasz sklep internetowy kuchnia węglowa i kocioł co, pozwalają także na podgrzanie wody użytkowej i przygotowanie posiłków. To produkt grzewczy, przeznaczony do montażu w instalacjach wodnych co lub w miejscach, gdzie nie ma możliwości zamontowania tradycyjnych kotłów co, z uwagi na brak kotłowni, piwnicy czy też budynku gospodarczego. Duża komora spalania, którą posiada kuchnia węglowa i kocioł c.o. gwarantują wysoką wydajność energetyczną tego urządzenia grzewczego. Estetyczny wygląd zapewniają nowoczesne elementy wykończeniowe, stworzone z blachy nierdzewnej, pomalowanej na kolor brązowy, szary, wiśniowy, czerwony, żółty, piaskowy bądź biały. To produkt wyposażony w ruszty wodne, a także stalową płytę grzewczą, posiadającą jeden krążek tak zwaną fajerkę. Kuchnia węglowa i kocioł co z naszej stałej oferty, to urządzenia wyposażone w termostatyczny miarkownik ciągu, a także wylot spalin, umieszczony z tyłu tego sprzętu.

Nowoczesne piece kuchenne stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących produktów o kompaktowych wymiarach, jak i wysokiej wydajności. To sprzęt grzewczy, który może być wykorzystywany do przygotowywania posiłków, ogrzewania wody, jak również podnoszenia temperatury w pomieszczeniach.