Piece grzewcze

Kuchnia węglowa i kocioł c.o.

Kuchnia węglowa i kocioł c.o.

Jednocześnie wytwarzająca ciepłą wodę użytkową i umożliwiająca przygotowywanie posiłków. Przeznaczona do montażu w instalacjach wodnych c.o.

Miejscowy ogrzewacz pomieszczeń

Miejscowy ogrzewacz pomieszczeń

Kocioł objęty 3 letnią gwarancją na działanie, dwufunkcyjne urządzenie: kocioł c.o. i/lub kuchnia węglowa.

Kocioł na pellet automatyczny

Kocioł na pellet automatyczny

Kocioł automatyczny na pellet lub drewno, połączenie tradycyjnego
ekologicznego paliwa z najwyższą technologią, funkcjonalnością i ekonomiką.

Piece grzewcze

Funkcjonalne piece grzewcze wyróżniają się nowoczesną konstrukcją, jak również wysoką sprawnością energetyczną. To urządzenia grzewcze najnowszej generacji, które mogą znaleźć się w budynkach prywatnych i firmowych.

Wysokiej klasy piece grzewcze stanowią optymalnie dobrane rozwiązanie dla osób, które poszukują atrakcyjnych cenowo, a jednocześnie zaawansowanych technologicznie urządzeń grzewczych o podwyższonej sprawności energetycznej. Produkty te są dostępne w naszej stałej ofercie w różnych rozmiarach do wyboru. Można zdecydować się na sprzęt posiadający dodatkowe, zaawansowane technologicznie funkcje, ułatwiające jego codzienną obsługę, eksploatację, a także czyszczenie czy dokonywanie przeglądów okresowych. Piece grzewcze z naszej stałej oferty zagwarantują podwyższenie temperatury powietrza w wielu pomieszczeniach, jak również przygotowanie wody użytkowej dla gospodarstw domowych, a także budynków firmowych, niezależnie od ich kubatury czy też metrażu. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się nowoczesne kotły CO. Produkty te są zasilane ekogroszkiem bądź też peletem, jak i węglem lub zrębkami. Dzięki temu można wybrać urządzenie, które nie będzie generowało sporych wydatków finansowych, związanych z zakupem materiałów opałowych. Zapoznając się z ofertą naszego sklepu internetowego można znaleźć w niej wysokiej klasy kotły CO ze zbiornikiem wolnostojącym, a także wyroby wykonane z żeliwa. Posiadamy także kotły CO na ekogroszek z prostokątnymi palnikami. W naszym sklepie internetowym znaleźć można kotły CO sterowane zdalnie.

Piece grzewcze dla wymagających klientów

Odpowiednio dobrany piec CO do kotłowni powinien zapewnić szybkie i efektywne podniesienie temperatury powietrza w domu bądź też budynku firmowym. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się wysokiej klasy piec CO do kotłowni z podajnikiem. Jest on przeznaczony do pomieszczeń o niewielkim metrażu, jak i budynków gospodarczych, przynależących do domów jedno i wielorodzinnych. Popularność tego typu urządzenia, wynika przede wszystkim z jego praktyczności użycia. Posiada ono podajnik na pellet lub ekogroszek. Ponadto produkt ten można kupić, korzystając z dofinansowania w programie Czyste Powietrze. Komfortowa obsługa urządzenia, którym jest piec CO do kotłowni z naszego asortymentu, wpływa na jego popularność, zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i firmowych. To doskonałe rozwiązanie w przypadku osób posiadających niewielkie kotłownie, którzy poszukują sprawnych energetycznie, łatwych w obsłudze, a jednocześnie tanich w eksploatacji urządzeń grzewczych, znanych i cenionych marek. Decydując się na wybrany piec CO do kotłowni z naszej stałej oferty, można mieć pewność, że produkt ten posiada wszystkie wymagane atesty i certyfikaty, co stanowi potwierdzenie jego wysokiej jakości. Jego bezawaryjna, wieloletnia praca, zagwarantuje komfortowe warunki egzystencji w budynkach firmowych i prywatnych, w trakcie okresu jesiennego, zimowego i wczesno wiosennego.

Piece CO z nowoczesnymi funkcjami

Nowoczesne piece CO stały się urządzeniami grzewczymi, które są nie tylko łatwe w obsłudze, ale przede wszystkim ekologiczne. Posiadają one zaawansowaną konstrukcję, która eliminuje wydostawanie się niepożądanych oparów czy produktów ubocznych, powstałych w procesie spalania, nie tylko do wnętrza kotłowni, ale również do atmosfery. Polecane przez nas piece CO mogą być kotłami uniwersalnymi, sterowanymi elektronicznie przy pomocy mikroprocesorowych regulatorów temperatury. To produkty przeznaczone do wysoko efektywnego spalania, nie tylko węgla kamiennego, ale i miału, węgla brunatnego, drew na, brykietów, zrzynków, trocin, jak i wszelkich materiałów opałowych, aprobowanych przez Ministerstwo Środowiska. W naszym sklepie znajduje się także piecokuchnia. To sprzęt, który nie nastręcza żadnych trudności w jego okresowych przeglądach i konserwacji. Jego zwarta obudowa eliminuje problem przedostawania się do elementów składowych i podzespołów wilgoci, jak również zanieczyszczeń obecnych w cyrkulującym powietrzu. To urządzenie atestowane i certyfikowane, które posiadają odpowiednią klasę energetyczną. Dzięki temu piecokuchnia może być przystosowane do podwyższania temperatury powietrza w budynkach jednorodzinnych, a także tych o bardzo dużym metrażu i kubaturze. Wysokiej klasy piecokuchnia, zasilana odpowiednio dobranym materiałem opałowym, nie nastręcza żadnych trudności w utrzymaniu jej w czystości. Produkt ten posiada specjalny pojemnik na popiół, jak również na produkty uboczne, powstałe w procesie spalania. Pozwala to na oczyszczenie wszystkich przewodów i niedopuszczenie do ich zatkania, spowodowanego nagromadzeniem sadzy czy też popiołu.

Wyróżniające się wysoką wydajnością działania i bezawaryjną pracą piece grzewcze, stanowią najlepsze rozwiązanie dla osób pragnących skutecznie podnieść temperaturę powietrza w danym pomieszczeniu, jak również przygotować wodę użytkową. To urządzenia atestowane i certyfikowane, spełniające restrykcyjne wymogi UE.