Kotły 5 klasa

Kocioł CO z podajnikiem 5 klasa

Kocioł CO z podajnikiem

Kadłub kotła jest spawany i nierozbieralny, komora spalania i powierzchnie grzewcze są
wykonane z blachy stalowej S235JRG2 o grubości 6mm. 

Kocioł CO z podajnikiem 5 klasa

Kocioł CO 5 klasa

Uniwersalny kocioł centralnego ogrzewania 5 klasy emisji spalin serii KGE o mocy znamionowej od 15kW do 30kW z automatycznym podajnikiem. 

Kocioł z palnikiem retortowym

Kocioł z palnikiem retortowym 

Wykonane są z blachy kotłowej o podwyższonej granicy plastyczności P265GH.Przyjazny środowisku. Sprawdzona od wielu lat konstrukcja.

Kotły 5 klasa

Kotły 5 klasa to nowoczesne urządzenia grzewcze, przeznaczone do wysokoefektywnego spalania materiałów opałowych. Sprzęt ten spełnia normę PN- EN 303 – 5:2012, zarówno w zakresie cieplno – emisyjnym, jak i bezpieczeństwa używania.

Instalując piece 5 klasy można mieć pewność, że produkty te gwarantują podwyższenie temperatury powietrza w pomieszczeniach znajdujących się w budynkach mieszkalnych, jak i firmowych. Są one przeznaczone do efektywnego podgrzewania wody użytkowej przez cały rok kalendarzowy. To urządzenia, które zostały poddane szczegółowym testom, przeprowadzonym w niezależnych ośrodkach badawczych. W wyniku badań, potwierdzono, że spełniają one wszystkie normy i dyrektywy, narzucone przez Unię Europejską, zarówno w zakresie cieplno – emisyjnym, jak i komfortu bezpieczeństwa oraz łatwości obsługi. Pozwala to na używanie tych urządzeń grzewczych, zarówno przez osoby, które wcześniej korzystały z tego typu rozwiązań, jak i nowicjuszy. Zaawansowane technologicznie piece 5 klasy, które są dostępne w naszym stałym asortymencie, posiadają automatyczny zespół podawania paliwa, zasobnik opału i mikroprocesorowy regulator, a także dmuchawę. Kotły w piątej klasie czystości z naszego podstawowego asortymentu, to urządzenia niezawodne, bezawaryjne, które nie wymagają czasochłonnej i kosztownej renowacji czy też dokonywania przeglądów okresowych. Są one przystosowane do ogrzewania budynków, pawilonów handlowych i usługowych, szklarni, warsztatów, szkół bądź budynków firmowych. Kolejną zaletą, którą posiadają polecane przez nas piece 5 klasy jest możliwość szybkich zmian parametrów technicznych tego sprzętu za pomocą gałki impulsatora, wbudowanej w te urządzenia.

Kotły 5 klasa o zaawansowanych parametrach technicznych

Efektywnie działające kotły w 5 klasie czystości gwarantują wysoką wydajność działania. To produkty, które wyróżniają się ekonomiczną eksploatacją. Wybrany kocioł 5 klasa na ekogroszek może być doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących tanich, a jednocześnie niezawodnych sposobów na ogrzewanie pomieszczeń i przygotowywanie wody użytkowej. Sprzęt ten ma optymalną pojemność zbiornika na opał, dzięki czemu nie ma potrzeby jego uzupełniania, nawet przez okres 10 dni ciągłej pracy kotła. Produkt ten powinien być dobierany w zależności od indywidualnego zapotrzebowania na ciepło, temperatury zewnętrznej, kubatury i metrażu budynku, jak i posiadanego systemu docieplenia ścian. Kocioł 5 klasa na ekogroszek z naszego sklepu internetowego, może spełnić oczekiwania wielu klientów, pragnących posiadać w swoich kotłowniach czy budynkach gospodarczych, urządzenia nowoczesne, jak również wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się kocioł 5 klasa na ekogroszek z podajnikiem ślimakowym. To urządzenie przeznaczone do podawania paliwa stałego przy pomocy śruby, tak zwanego ślimaka, która jest umieszczona wewnątrz koryta, tuż za zbiornikiem opału. Znajduje się ona bezpośrednio na palenisku w danym modelu kotła.

Dlaczego warto kupić kocioł 5 klasa na pellet?

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się także kocioł 5 klasa na pellet z regulatorem temperatury. Dzięki niemu można sterować jej wysokością z uwzględnieniem swoich indywidualnych preferencji, jak i metrażu danego budynku. Każdy użytkownik proponowanego przez nas sprzętu, którym jest kocioł 5 klasa na pellet jest w stanie szybko i skutecznie opanować umiejętność jego obsługi, ponieważ produkt ten wyróżnia się nieskomplikowaną budową. Dołączona do zestawu instrukcja używania w języku polskim, pozwala bardzo szybko zaprogramować wybrane parametry, a także zmienić je w razie potrzeby. Dodatkowe funkcje, które posiada kocioł 5 klasa na pellet z naszej stałej oferty, pozwalają na dopasowanie wybranego modelu urządzenia grzewczego do oczekiwań danego użytkownika. Sprzęt ten posiada sterowanie pompą CO i CWU. Ponadto wbudowany sterownik pozwala na monitorowanie pracy pompy cyrkulacyjnej, wentylatora i podajnika, a także regulowanie parametrów technicznych siłownika zaworu mieszającego. Warto wspomnieć, że oferowany przez nas kocioł 5 klasa na pellet posiada także możliwość podłączenia regulatora pokojowego, a także moduł GSM czy Ethernet. Jest to rozwiązanie dedykowane osobom pragnącym sterować takim urządzeniem, jak kocioł 5 klasa na pellet przy pomocy posiadanych przez siebie urządzeń elektronicznych, w tym smartfona, tabletu czy laptopa bądź komputera stacjonarnego z dostępem do sieci internetowej. Nowoczesne urządzenie grzewcze, którym jest kocioł 5 klasa na pellet pozwala na podniesienie temperatury powietrza w każdym pomieszczeniu, jak również zapobiegnięcie wychłodzeniu wnętrza, w przypadku długiej nieobecności właściciela danego budynku mieszkalnego czy firmowego.

Wysokiej jakości kotły 5 klasa to urządzenia grzewcze najnowszej generacji. Posiadają one wiele zaawansowanych technologicznie funkcji, co wpływa na komfort ich obsługi, a także efektywność działania.